Klub Żeglarski LOK Dryf
 
  Strona Główna Nasz klub Zarząd Szkolenia Rejsy Regaty Imprezy Galeria Linki25 Styczeń 2021 
 
Nawigacja
Strona Główna
Nasz klub
Zarząd
Szkolenia
Rejsy
Regaty
Imprezy
Przepisy i paragrafy
Galeria
Linki
Kontakt
Forum
Artykuły
Kategorie Newsów
Download
Szukaj
Kontakt
Komandor T.Zemczak
601 527 446
Szkolenie A.Hubczenko
502 059 766
Organizacja
J.Izbicki
502 317 796
kzdryf@gmail.com
Kursy i szkolenia
Kursy weekendowe
Kurs wakacyjny
Jak się zapisać
Kubryk
Żeglarskie miejsca
Tradycja
Etykieta
Ostatnie Artykuły
Grecja kpt. Szczepań...
Czemu jacht się prze...
Władysław Wagner - ż...
Rejs na Baleary kpt....
Marynarska kara
facebook
Klub Żeglarski LOK Dryf

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 49
Nieaktywowany Użytkownik: 1052
Najnowszy Użytkownik: mala_zeglarka
KŻ LOK DRYF ul. Łazki 2 Międzybrodzie Bialskie
Szkolenie motorowodne
Ogłoszenia

KŻ LOK Dryf informuje o zbliżającym się szkoleniu motorowodnym, które rozpocznie się w sobotę 15 września. Spotkanie organizacyjne w/w szkolenia odbędzie się tego dnia na przystani klubowej w Międzybrodziu Bialskim przy ul. Banasia (LOK) o godz. 11:00KŻ Dryf - szkolenie jesienne


KŻ LOK Dryf informuje o zbliżającym się szkoleniu przygotowawczym do egzaminu na stopień Żeglarza Jachtowego, które rozpocznie się 08 września. Spotkanie organizacyjne w/w szkolenia odbędzie się tego dnia na przystani klubowej w Międzybrodziu Bialskim przy ul. Łazki 2 o godz. 10:00. Szkolenie będzie miało charakter weekendowy, spotkania sobotnio-niedzielne od godz. 10:00


Wszystkich informacji na temat szkoleń udziela:
V-ce Komandor ds. szkolenia Aleksander Hubczenko Tel. 502 059 766


SPonsor tegorocznych Regat
Newsy

Bank Spółdzielczy w Kętach po połączeniu ze Śląskim Bankiem Spółdzielczym ”Silesia” w Katowicach realizuje misję: „Aby jak najlepiej służyć społeczeństwu naszego regionu” oraz kontynuuje tradycje uczestnictwa w życiu lokalnych społeczności, wspierając m.in. działalność Klubu Żeglarskiego LOK „DRYF”.
Działalność Banku Spółdzielczego nie ogranicza się do spraw ekonomicznych
i prawnych. Uczestniczymy w działaniach charytatywnych, społecznych i kulturalnych. Obecnie Nasz Bank jest najmocniejszym kapitałowo bankiem spółdzielczym w regionie. Obsługujemy Klientów w sieci 14 placówek i liczba ta stale się zwiększa.
Jesteśmy Bankiem nowoczesnym jeśli chodzi o produkty, ale jednocześnie konserwatywnym
i odpowiedzialnym. Mamy świadomość, że sukces banku lokalnego związany jest
z uczciwym i partnerskim traktowaniem zarówno pracowników, jak i przede wszystkim naszych Klientów.
Strategia Banku pozwala osiągać bardzo dobre wyniki, systematycznie się rozwijać, zapewnić możliwie najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz stwarzać coraz lepsze warunki obsługi Klientów.
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Bankiem. Przede wszystkim do placówki
w Kętach przy ulicy Sobieskiego, ale również innych oddziałów i filii, których wykaz jest dostępny na stronie internetowej: TUTAJ
Uczestnikom regat oraz wszystkim sympatykom żeglarstwa życzymy wielu radości
i sukcesów!
Klub Żeglarski Dryf zaprasza na regaty!!!
Ogłoszenia

Klub Żeglarski Dryf zaprasza na coroczne wakacyjne regaty na jezioro Międzybrodzkie. Tegoroczna impreza odbędzie się na drugiej przystani klubowej w centrum Międzybrodzia Bialskiego przy ul. Banasia.

Regaty z jajem 2018
Ogłoszenia

Klub Żeglarski Dryf zaprasza na Drugie Regaty z Jajem :)

Klub Żeglarski LOK Dryf - Rozpoczęcie Sezonu 2018
Ogłoszenia

Zarząd Klubu Żeglarskiego LOK Dryf informuje, że oficjalne rozpoczęcie sezonu nawigacyjnego 2018 zgodnie z tradycją odbędzie się pierwszego maja na przystani klubowej w Międzybrodziu Bialskim. Na uroczyste podniesienie bandery, które będzie miało miejsce o godzinie 12:00 zapraszamy wszystkich członków klubu oraz sympatyków i znajomych.

Szkolenie wiosenne 2018
Ogłoszenia

KŻ LOK Dryf informuje o zbliżającym się wiosennym szkoleniu przygotowawczym do egzaminu na stopień Żeglarza Jachtowego, które rozpocznie się 12 maja. Spotkanie organizacyjne w/w szkolenia odbędzie się tego dnia na przystani klubowej w Międzybrodziu Bialskim o godz. 10:00. Szkolenie będzie miało charakter weekendowy, spotkania sobotnio-niedzielne od godz. 10:00


Wszystkich informacji na temat szkoleń udziela:
V-ce Komandor ds. szkolenia Aleksander Hubczenko Tel. 502 059 766


Wodowanie sprzętu przed sezonem 2018
Newsy
Na najbliższą sobotę - 14.04.2018 zaplanowaliśmy wodowanie sprzętu przed zbliżającym się sezonem nawigacyjnym. W związku z tym prosimy członków o liczne przybycie na godz. 10:00 na przystań klubową przy ul. Łazki 2 w Międzybrodziu Bialskim.
Zebranie klubowiczów 2018
Ogłoszenia

W sobotę 24 marca 2018 roku w Tawernie u Zbyszka w Międzybrodziu Bialskim (LOK) odbędzie się przedsezonowe zebranie członków klubu. Program obejmuje omówienie zagadnień na zbliżający się sezon . Początek zebrania - godz. 11:00. Obecność obowiązkowa!
Jednocześnie prosimy o wpłacanie na spotkaniu składek na bieżący sezon.

Zakończenie sezonu 2017


Zarząd Klubu Żeglarskiego LOK Dryf zawiadamia, że zakończenie sezonu nawigacyjnego odbędzie się na sali OSP w Czańcu 28.10.2017 (sobota). Początek imprezy godz. 17:00. Koszt uczestnictwa wynosi 90zł od osoby i zawiera:

- ciepłe danie - dla tradycjonalistów golonka z kapustą z możliwością zamiany na panierowanego zwierza chrumkającego (schabowy) lub pływającego (ryba)
- obfita zimna płyta
- deser
- kawa, herbata oraz zimne napoje bez ograniczeń

Żeglarskie napitki dla uczestników w promocyjnej cenie do nabycia w barze (tradycyjnie Zarząd postara się o "pakiet zaczepny" na dobry początek)
Atrakcją wieczoru będzie kameralny koncert szantowy Wojciecha "Sępa" Dudzińskiego (Ryczące Dwudziestki) w towarzystwie innego (niech nie wszystko będzie od razu wiadome) znanego muzyka szantowego.
Serdecznie zapraszamy klubowiczów z osobami towarzyszącymi oraz wszystkich sympatyków klubu. Dla wszystkich starczy miejsca!
Zapisy oraz wpłaty w terminie do 25.10.2017r. (środa) przyjmują koledzy Tadeusz Zemczak oraz Jerzy Izbicki.
ZAPRASZAMY!
Sponsorzy regat klubowych

Kolejnym stałym sponsorem naszych Regat jest Bank Spółdzielczy w Kętach. Tym razem Bank przygotował również specjalną ofertę dla Was! Oto ona:


Sfinansujemy zakup Twojej łódki

tylko do 30.09.2017 r. - w promocyjnej ofercie

kredytem gotówkowym z oprocentowaniem 5,5 % dla osób indywidualnych

pożyczką gotówkową z oprocentowaniem 4,99 % dla osób indywidualnych

kredytem inwestycyjnym z oprocentowaniem 4% dla podmiotów gospodarczych

Przykład: Pożyczka gotówkowa w maksymalnej kwocie 10 000,00 zł z okresem spłaty 12 miesięcy, dla Klienta posiadającego ROR w Banku Spółdzielczym w Kętach
RRSO na dzień 16.08.2017r. wynosi 9.16%. Całkowity koszt kredytu to 471,06 zł, w tym: prowizja 200,00 zł, odsetki 271,06 zł. Całkowita kwota do zapłaty 10 471,06 zł. Ostateczne warunki cenowe zależą od daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.


Przykład: Kredyt gotówkowy w kwocie 20 000,00 zł z okresem spłaty 36 miesięcy, dla Klienta posiadającego ROR w Banku Spółdzielczym w Kętach
RRSO na dzień 16.08.2017r. wynosi 7.11%. Całkowity koszt kredytu to 2 099,59 zł, w tym: prowizja 400,00 zł, odsetki 1 699,59 zł. Całkowita kwota do zapłaty 22 099,59 zł. Ostateczne warunki cenowe zależą od daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.


Warunkiem uzyskania pożyczki lub kredytu jest posiadanie zdolności kredytowej. Szczegółowe informacje w placówkach Banku.
Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu artykułu 66 k.c.
Całkowity koszt pożyczki 234,97 zł, w tym: prowizja 100,00 zł pobrana przy wypłacieSerdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Strona 2 z 15 < 1 2 3 4 5 > >>
Statystyki
stat4u

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Pogoda

Copyright Dryf © 2009
632598 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie