Klub Żeglarski LOK Dryf
 
  Strona Główna Nasz klub Zarząd Szkolenia Rejsy Regaty Imprezy Galeria Linki20 Sierpień 2018 
 
Nawigacja
Strona Główna
Nasz klub
Zarząd
Szkolenia
Rejsy
Regaty
Imprezy
Przepisy i paragrafy
Galeria
Linki
Kontakt
Forum
Artykuły
Kategorie Newsów
Download
Szukaj
Kontakt
Komandor T.Zemczak
601 527 446
Szkolenie A.Hubczenko
502 059 766
Organizacja
J.Izbicki
502 317 796
kzdryf@gmail.com
Kursy i szkolenia
Kursy weekendowe
Kurs wakacyjny
Jak się zapisać
Kubryk
Żeglarskie miejsca
Tradycja
Etykieta
Ostatnie Artykuły
Grecja kpt. Szczepań...
Czemu jacht się prze...
Władysław Wagner - ż...
Rejs na Baleary kpt....
Marynarska kara
facebook
Klub Żeglarski LOK Dryf

Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 49
Nieaktywowany Użytkownik: 1044
Najnowszy Użytkownik: mala_zeglarka
KŻ LOK DRYF ul. Łazki 2 Międzybrodzie Bialskie
Zakończenie sezonu 2016
Ogłoszenia

Zarząd Klubu Żeglarskiego LOK Dryf zawiadamia, że zakończenie sezonu nawigacyjnego odbędzie się w restauracji Pod Strzechą w Kętach 18.11.2016 (piątek). Początek imprezy 17:30. Koszt uczestnictwa wynosi 60zł od osoby i zawiera:
- ciepłe danie
- obfita zimna płyta
- kawa, herbata oraz zimne napoje bez ograniczeń
Alkohol dla uczestników w promocyjnej cenie do nabycia w barze (tradycyjnie Zarząd postara się o "pakiet zaczepny" na dobry początek)
Zapisy oraz wpłaty w terminie do 13.11.2016r. przyjmują koledzy Aleksander Hubczenko oraz Jerzy Izbicki.
ZAPRASZAMY!
Prace przed zimą
Ważne

Wszystkich klubowiczów prosimy o przybycie na przystań klubową w sobotę 5 listopada na godz. 10:00. Wykonywane będą prace przygotowawcze do zimy wraz ze slipowaniem łódek.

Fotorelacja z regat

W poniższym linku znajdziecie fotorelację z sierpniowych regat o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kęty


FOTORELACJA

Szkolenie - jesień 2016


KŻ LOK Dryf informuje o zbliżającym się jesiennym szkoleniu przygotowawczym do egzaminu na stopień Żeglarza Jachtowego, które rozpocznie się 3 września (sobota). Spotkanie organizacyjne w/w szkolenia odbędzie się tego dnia na przystani klubowej w Międzybrodziu Bialskim o godz. 10:00. Szkolenie będzie miało charakter weekendowy, spotkania sobotnio-niedzielne od godz. 10:00


Wszystkich informacji na temat szkoleń udziela:
V-ce Komandor ds. szkolenia Aleksander Hubczenko Tel. 502 059 766


Regaty 2016

Coroczne Otwarte Regaty organizowane przez Klub Żeglarski LOK Dryf odbędą się 20.08.2016 roku na jez. Międzybrodzkim. Szczegóły przekażemy niebawem. Dołożymy wszelkich starań aby tegoroczna impreza była co najmniej tak udana jak rocznicowa w ubiegłym sezonie. Po zawodach zaś poszantujemy wspólnie z RYCZĄCYMI DWUDZIESTKAMI. Zapraszamy stałych bywalców oraz tych, którzy jeszcze nie brali udziału w naszych imprezach żeglarskich. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

Rozpoczęcie sezonu 2016

W poniższym linku znajdziecie krótką fotorelację z inauguracji sezonu 2016


FOTORELACJA

Szkolenie - wiosna 2016
Ogłoszenia

KŻ LOK Dryf informuje o zbliżającym się wiosennym szkoleniu przygotowawczym do egzaminu na stopień Żeglarza Jachtowego, które rozpocznie się 8 maja. Spotkanie organizacyjne w/w szkolenia odbędzie się tego dnia na przystani klubowej w Międzybrodziu Bialskim o godz. 11:00. Szkolenie będzie miało charakter weekendowy, spotkania sobotnio-niedzielne od godz. 10:00


Wszystkich informacji na temat szkoleń udziela:
V-ce Komandor ds. szkolenia Aleksander Hubczenko Tel. 502 059 766


Zebranie!
Ważne

12 marca 2016 roku w budynku LOKu w Międzybrodziu Bialskim przy ul. Ks. Banasia 26 odbędzie się przedsezonowe zebranie członków klubu. Program obejmuje omówienie zagadnień na zbliżający się sezon oraz weryfikację członków klubu. Początek zebrania - godz. 11:00. Obecność obowiązkowa!

Protokół z Zebrania sprawozdawczo - wyborczego
Ważne

Protokół
Z zebrania sprawozdawczo wyborczego KŻ LOK „DRYF” odbytego w dniu 14.11. 2015r. .Wyznaczono 2 terminy zebrania na 16.00 w pierwszym terminie i 16.30 w drugim terminie. Zebranie przeprowadzono w drugim terminie. Wg protokołu Komisji Mandatowo –Wyborczej w Zebraniu wzięło udział 29 osób z 38 członków Klubu co stanowi 78,3%. Zebranie wybrało 2 osobowe Prezydium Zebrania W głosowaniu jawnym przewodniczącym wybrano Tadeusza Zemczaka a sekretarzem Jerzego Izbickiego. W głosowaniu jawnym zebrani przyjęli regulamin obrad. Sprawozdanie Zarządu z działalności Klubu za mijający 5 letni okres przedstawił Komandor Klubu. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawił V-ce Przewodniczący Józef Bułka i postawił wniosek o udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi. Zebrani w głosowaniu jawnym jednogłośnie udzielili absolutorium dla ustępującego Zarządu. Po dyskusji w której omówiono wiele elementów z działalności Klubu na różnych płaszczyznach, podkreślono duży wkład pracy członków w przygotowanie Ośrodka do najważniejszej imprezy sezonu-Regat Jubileuszowych z okazji 50-cio lecia Klubu. Regaty oraz wytworzona atmosfera dużej imprezy na wodzie rozniosła się szerokim echem wśród żeglarskiej braci. Za sukces uznało wielu zaproszonych znamienitych gości efektowne Jubileuszowe regaty oraz uroczyste zakończenie sezonu 2015r w nowo pozyskanym ośrodkiem LOK w Międzybrodziu Bialskim. Wg aktualnych założeń Ośrodek będzie bazą dla Młodzieżowej Szkółki Żeglarskiej, remontu i przechowywania sprzętu i szerokiego szkolenia. Po wnikliwej dyskusji Komisja Mandatowo-Wyborcza przedstawiła propozycje do władz Klubu. Komisja skrutacyjna w składzie Edmund Lalik i Krzysztof Szydło przeprowadziła wybory tajne. Komandorem Klubu wybranym został Tadeusz Zemczak, V-ce Komandorem ds. szkolenia i finansów- Aleksander Hubczeńko, V-ce Komandorem ds. logistyki-Jerzy Izbicki, V-ce Komandorem ds. technicznych –Henryk Maliborski, V-ce Komandorem ds. organizacyjnych- Sławomir Sokołowski, V-ce Komandorem ds. Szkółki Żeglarskiej- Jan Ginkowski, Starszym Bosmanem- Tomasz Kabaciński, Bosmanem- Janusz Kózka. V-ce Komandorem ds. tworzącej się sekcji żeglarzy nieoełnosprawnych - Marek Bagiński. W skład Komisji Rewizyjnej wybrano Józefa Bułkę i Stanisława Żużałka. Na przypadające dla KŻ LOK „DRYF” 4 mandaty na Konferencję Rejonową w Bielsku Białej wybrano- Tadeusza Zemczaka, Henryka Maliborskiego, Marka Bagińskiego i Jana Ginkowskiego. Komisja Uchwał i Wniosków w składzie Grzegorz Zemczak i Tomasz Kućka przedstawiła projekt Uchwały, który zebrani przyjęli jednogłośnie w głosowaniu jawnym. Z powodu braku wolnych wniosków Przewodniczący zamknął zebranie.

Zakończenie sezonu 2015
Ogłoszenia

Zarząd Klubu Żeglarskiego LOK Dryf zawiadamia, że zakończenie sezonu nawigacyjnego 2015 odbędzie się na przystani klubowej w Międzybrodziu Bialskim 10.10.2014. Uroczyste opuszczenie Bandery oraz odsłonięcie pamiątkowego obelisku nastąpi o godz. 14:00. Z uwagi na sprawy organizacyjne prosimy jednak o wcześniejsze przybycie.
Fotorelacja z Regat
Newsy

Regaty z okazji pięćdziesięciolecia klubu przeszły do historii. Impeza była udana co z resztą widać na zdjęciach, które można obejrzeć klikając w poniższy link. Dziękujemy sponsorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego ważnego dla nas wydarzenia. Dziękujemy również załogom biorącym udział w zawodach oraz wszystkim licznie przybyłym gościom.


WYNIKI REGAT
KLASA WOLNA1 Ginkowski Jan KŻ Dryf
2 Droździk Przemysław KŻ Dryf
3 Droździk Radosław KŻ Dryf
4 Czyż Waldemar KŻ Horn Kraków
5 Harat Władysław KŻ Babia Góra
6 Gruszka Zbigniew ---
7 Lach Grzegorz KŻ Dryf
8 Szczepański Tomasz KŻ Dryf
9 Naglik Janusz ---


KLASA KABINOWA


1 Kistowski Piotr Bractwo Portowe
2 Maliborski Henryk KŻ Dryf
3 Gawryel Ryszard ---
4 Mróz Zdzisław KŻ Babia Góra
5 Baganc Ryszard ---
6 Zoń Tomasz ---
7 Kliś Olek KŻ Babia Góra
8 Szypuła Marian KŻ Halny
9 Węglarz Andrzej ---
10 Karczewski Ireneusz KŻ Babia Góra
11 Jurzak Jarosław ---
12 Kózka Janusz KŻ Dryf
13 Krajnik Zbigniew KŻ Babia Góra
14 Kochman Grzegorz KŻ Dryf
15 Mirocha Andrzej KŻ Dry
f


FOTORELACJA Z REGAT

Strona 3 z 14 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Statystyki
stat4u

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Pogoda

Copyright Dryf © 2009
451094 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Glass Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie